اتحادیه حق العملکاران میوه و تره بار تهرانثبات نسبی بازار میوه و تره بار اصفهان ‏در واپسین روزهای نوروز


به دلیل شرایط پیش آمده در کشور، بازارها از جمله بازار میوه، با توجه به گذشت 12 روز از فروردین قیمت برخی از میوه ها تغییر کمی داشته و بیستر میوه ها بدون تغییر عرضه می شوند که می توان گفت: تغییر به خصوصی نشده است.به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، در حالی که ۱2 روز از ایام عید می‌گذرد و دید و بازدیدها به خاطر شیوع ویروس کرونا کمتر از هر سال ادامه دارد.
با وجود این همچنان جهت تقویت سیستم ایمنی بدن خوردن میوه و سبزیجات توصیه می‌شود.
به دلیل شرایط پیش آمده در کشور، بازارها از جمله بازار میوه عرضه و تقاضا ثبات خود را از دست داده و شاید به همین دلیل است که با وجود کاهش تقاضا همچنان قیمت برخی میوه‌ها در روزهای اخیر شاهد افزایش بوده است.
قیمت انواع پرتقال، آناناس، توت، نسبت به شب عید کاهش اندکی داشته است، در این میان به، سیب و گوجه با افزایش اندکی در میدان عرضه می‌شود؛ در بین میوه‌ها هستند معدود رقم‌هایی که تغییر قیمتی نداشته و طبق همان قیمت شب عید عرضه می‌شود.
صیفی‌جاتی چون گوجه بوته‌ای، کلم، بادنجان، باقالا و پیاز نسبت به میوه‌ها کاهش داشته و به، سیب و گوجه با افزایش قیمت روبرو بوده‌اند، سایر قیمت‌ها بدین شرح است:
ه گزارش فارس، قیمت‌های مذکور مربوط به «میدان مرکزی میوه و تره‌بار اصفهان» هستند، نرخ میوه و صیفی‌جات در بازارهای سطح شهر با در نظر گرفتن سود مغازه‌دار بیشتر است.